Map module (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Cancel
da: Annullér

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Email
da: E-mail

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Location
da: Lokation

en: Advanced
da: Avanceret

en: General
da: Generelt

en: Brazil
da: Brasilien

en: Germany
da: Tyskland

en: Australia
da: Australien

en: China
da: Kina

en: France
da: Frankrig

en: India
da: Indien

en: Italy
da: Italien

en: Russia
da: Rusland

en: South Africa
da: Sydafrika

en: Spain
da: Spanien

en: Switzerland
da: Schweiz

en: United Kingdom
da: Storbritannien

en: United States
da: USA

en: Share
da: Del

en: minutes
da: minutter

en: Map
da: Knyt

en: Map type
da: Korttype

en: Buy now
da: Køb nu

en: Locations
da: Lokationer

en: Email:
da: E-mail:

en: Not set
da: Ikke angivet

en: Our Location
da: Vores placering

en: Airport
da: Lufthavn

en: Location information
da: Placeringsoplysninger
