Map module (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Cancel
el: Άκυρο

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: System
el: Σύστημα

en: General
el: Γενικά

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Germany
el: Γερμανία

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Canada
el: Καναδάς

en: China
el: Κίνα

en: France
el: Γαλλία

en: India
el: Ινδία

en: Italy
el: Ιταλία

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Russia
el: Ρωσία

en: South Africa
el: Νότια Αφρική

en: Spain
el: Ισπανία

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: minutes
el: λεπτά

en: Map
el: Χάρτης

en: My Location
el: Η Τοποθεσία μου
