Map module (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Location
eo: Loko

en: Advanced
eo: Specialaj

en: System
eo: Sistemo

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Germany
eo: Germanujo

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono
