Map module (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Cancel
et: Tühista

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Email
et: E-kiri

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Location
et: Asukoht

en: Advanced
et: Täpsem

en: System
et: Süsteem

en: General
et: Üldine

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Japan
et: Jaapan

en: Germany
et: Saksamaa

en: Australia
et: Austraalia

en: Canada
et: Kanada

en: China
et: Hiina

en: France
et: Prantsusmaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Russia
et: Venemaa

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: Spain
et: Hispaania

en: Switzerland
et: Šveits

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Share
et: Jaga

en: minutes
et: minutit

en: Map
et: Kaart

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Buy now
et: Osta kohe

en: Email:
et: E-post:

en: Longitude:
et: Pikkuskraad:

en: Not set
et: Pole määratud
