Map module (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Email
eu: Eposta

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Location
eu: Kokalekua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: System
eu: Sistema

en: General
eu: Orokorra

en: Brazil
eu: Brasil

en: Japan
eu: Japonia

en: Germany
eu: Alemania

en: Canada
eu: Kanada

en: China
eu: Txina

en: France
eu: Frantzia

en: Italy
eu: Italia

en: Mexico
eu: Mexiko

en: Russia
eu: Errusia

en: South Africa
eu: Hego-Afrika

en: Spain
eu: Espainia

en: Switzerland
eu: Suitza

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: Map
eu: Mapa

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Email:
eu: Eposta:
