Map module (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Cancel
fa: لغو

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Location
fa: مکان

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: System
fa: سیستم

en: General
fa: عمومی

en: Brazil
fa: برزیل

en: Japan
fa: ژاپن

en: Germany
fa: آلمان

en: Australia
fa: استرالیا

en: Canada
fa: کانادا

en: China
fa: چین

en: France
fa: فرانسه

en: India
fa: هندوستان

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Mexico
fa: مکزیک

en: Russia
fa: روسیه

en: South Africa
fa: آفریقای جنوبی

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: United Kingdom
fa: بریتانیا

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: minutes
fa: دقیقه

en: Map
fa: نقشه

en: Email:
fa: پست الکترونیک:
