Map module (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Cancel
fi: Peruuta

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Location
fi: Sijainti

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: System
fi: Järjestelmä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Japan
fi: Japani

en: Germany
fi: Saksa

en: Canada
fi: Kanada

en: China
fi: Kiina

en: France
fi: Ranska

en: India
fi: Intia

en: Italy
fi: Italia

en: Mexico
fi: Meksiko

en: Russia
fi: Venäjä

en: South Africa
fi: Etelä-Afrikka

en: Spain
fi: Espanja

en: Switzerland
fi: Sveitsi

en: United Kingdom
fi: Yhdistynyt Kuningaskunta

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Share
fi: Jaa

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Map
fi: Kartta

en: Buy now
fi: Osta heti

en: Email:
fi: Sähköpostiosoite:

en: Not set
fi: Ei asetettu
