Map module (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: System
fil: Sistema

en: Germany
fil: Alemanya

en: France
fil: Pransya

en: United Kingdom
fil: Nagkakaisang Kaharian

en: United States
fil: Estados Unidos
