Map module (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Cancel
gl: Cancelar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Location
gl: Localización

en: Advanced
gl: Avanzado

en: System
gl: Sistema

en: General
gl: Xeral

en: Brazil
gl: Brasil

en: Japan
gl: Xapón

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Germany
gl: Alemaña

en: Canada
gl: Canadá

en: France
gl: Francia

en: Italy
gl: Italia

en: Mexico
gl: México

en: Russia
gl: Rusia

en: South Africa
gl: África do Sur

en: Spain
gl: España

en: Switzerland
gl: Suíza

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Map
gl: Mapa

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Email:
gl: Correo electrónico:
