Map module (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Location
gu: સ્થાન

en: General
gu: સામાન્ય

en: Brazil
gu: બ્રાઝીલ

en: Japan
gu: જાપાન

en: Germany
gu: જર્મની

en: Australia
gu: ઓસ્ટ્રેલિયા

en: Canada
gu: કેનેડા

en: China
gu: ચીન

en: France
gu: ફ્રાંસ

en: India
gu: ભારત

en: Italy
gu: ઇટાલી

en: Russia
gu: રશિયા

en: South Africa
gu: દક્ષિણ આફ્રિકા

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: Switzerland
gu: સ્વિટ્ઝર્લૅન્ડ

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: Map
gu: નકશો
