Map module (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Cancel
he: ביטול

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Email
he: דוא"ל

en: Location
he: מיקום

en: Advanced
he: מתקדם

en: System
he: מערכת

en: General
he: כללי

en: Brazil
he: ברזיל

en: Japan
he: יפן

en: Germany
he: גרמניה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Canada
he: קנדה

en: China
he: סין

en: France
he: צרפת

en: India
he: הודו

en: Italy
he: איטליה

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Russia
he: רוסיה

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: Spain
he: ספרד

en: Switzerland
he: שווייץ

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: Share
he: שיתוף

en: Map
he: מפה

en: SMS
he: מסרון

en: Not set
he: לא נקבע
