Map module (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Email
hi: ईमेल

en: Location
hi: स्थान

en: Advanced
hi: विकसित

en: System
hi: प्रणाली

en: General
hi: सामान्य

en: Brazil
hi: ब्राज़ील

en: Japan
hi: जापान

en: Germany
hi: जर्मनी

en: Australia
hi: ऑस्ट्रेलिया

en: Canada
hi: कनाडा

en: France
hi: फ्रांस

en: India
hi: भारत

en: Italy
hi: इटली

en: Mexico
hi: मेक्सिको

en: Russia
hi: रूस

en: South Africa
hi: दक्षिण अफ्रीका

en: Spain
hi: स्पेन

en: Switzerland
hi: स्विट्जरलैंड

en: United Kingdom
hi: यूनाइटेड किंगडम

en: United States
hi: संयुक्त राज्य अमेरिका

en: Map
hi: नक्शा

en: Email:
hi: ईमेल / ई -पता :
