Map module (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Cancel
hr: Otkaži

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Email
hr: E-pošta

en: Location
hr: Lokacija

en: Advanced
hr: Napredno

en: System
hr: Sustav

en: General
hr: Općenito

en: Germany
hr: Njemačka

en: Canada
hr: Kanada

en: China
hr: Kina

en: France
hr: Francuska

en: India
hr: Indija

en: Italy
hr: Italija

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Russia
hr: Rusija

en: South Africa
hr: Južna Afrika

en: Spain
hr: Španjolska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: SAD

en: Email:
hr: E-pošta:
