Map module (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Cancel
hu: Mégsem

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Email
hu: E-mail

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Location
hu: Helyszín

en: Advanced
hu: Haladó

en: System
hu: Rendszer

en: General
hu: Általános

en: Brazil
hu: Brazília

en: Japan
hu: Japán

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: Germany
hu: Németország

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Canada
hu: Kanada

en: China
hu: Kína

en: France
hu: Franciaország

en: Italy
hu: Olaszország

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Russia
hu: Oroszország

en: South Africa
hu: Dél-Afrika

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Switzerland
hu: Svájc

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Share
hu: Megosztás

en: minutes
hu: perc

en: Map
hu: Térkép

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Buy now
hu: Vásárlás most

en: Google Maps
hu: Google térképek

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: meters
hu: méter

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Latitude:
hu: Földrajzi szélesség:

en: Longitude:
hu: Földrajzi hosszúság:

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Errors only
hu: Csak hibák

en: Map Type
hu: Térkép típusa

en: Phone:
hu: Telefon:

en: Public transport
hu: Tömegközlekedés
