Map module (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: System
hy: Համակարգ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Japan
hy: Ճապոնիա

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: Canada
hy: Կանադա

en: China
hy: Չինաստան

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: India
hy: Հնդկաստան

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Russia
hy: Ռուսաստան

en: South Africa
hy: Հարավային Աֆրիկա

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Switzerland
hy: Շվեյցարիա

en: United Kingdom
hy: Մեծ Բրիտանիա

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: Map
hy: Քարտեզ
