Map module (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (27 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Cancel
id: Batal

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Location
id: Lokasi

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: System
id: Sistem

en: General
id: Umum

en: Brazil
id: Brasil

en: Japan
id: Jepang

en: Germany
id: Jerman

en: Canada
id: Kanada

en: China
id: Cina

en: France
id: Perancis

en: Italy
id: Italia

en: Mexico
id: Meksiko

en: Russia
id: Rusia

en: South Africa
id: Afrika Selatan

en: Spain
id: Spanyol

en: Switzerland
id: Swiss

en: United Kingdom
id: Inggris

en: United States
id: Amerika Serikat

en: Map
id: Peta

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: Not set
id: Tidak disetel
