Map module (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Cancel
is: Hætta við

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Email
is: Netfang

en: Location
is: Staðsetning

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: System
is: Kerfi

en: General
is: Almennt

en: Brazil
is: Brasilía

en: Germany
is: Þýskaland

en: Australia
is: Ástralía

en: Canada
is: Kanada

en: China
is: Kína

en: France
is: Frakkland

en: India
is: Indland

en: Italy
is: Ítalía

en: Mexico
is: Mexíkó

en: Russia
is: Rússland

en: South Africa
is: Suður Afríka

en: Spain
is: Spánn

en: Switzerland
is: Sviss

en: United Kingdom
is: Bretland

en: United States
is: Bandaríkin

en: Share
is: Deila

en: Email:
is: Netfang:

en: Phone:
is: Sími:
