Map module (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Email
it: E-mail

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Location
it: Posizione

en: Advanced
it: Avanzate

en: System
it: Sistema

en: General
it: Generale

en: Brazil
it: Brasile

en: Japan
it: Giappone

en: Germany
it: Germania

en: China
it: Cina

en: France
it: Francia

en: Italy
it: Italia

en: Mexico
it: Messico

en: South Africa
it: Sud Africa

en: Spain
it: Spagna

en: Switzerland
it: Svizzera

en: United Kingdom
it: Regno Unito

en: United States
it: Stati Uniti

en: minutes
it: minuti

en: Map
it: Mappa

en: Locations
it: Posizioni

en: Email:
it: E-mail:

en: Not set
it: Non impostato
