Map module (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Cancel
ja: キャンセル

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Email
ja: メール

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Location
ja: 場所

en: Advanced
ja: 高度

en: System
ja: システム

en: General
ja: 全般

en: Brazil
ja: ブラジル

en: Japan
ja: 日本

en: Google Maps API Key
ja: GoogleマップAPIキー

en: Germany
ja: ドイツ

en: Australia
ja: オーストラリア

en: Canada
ja: カナダ

en: China
ja: 中国

en: France
ja: フランス

en: India
ja: インド

en: Italy
ja: イタリア

en: Mexico
ja: メキシコ

en: Russia
ja: ロシア連邦

en: South Africa
ja: 南アフリカ

en: Spain
ja: スペイン

en: Switzerland
ja: スイス

en: United Kingdom
ja: 英国

en: United States
ja: 米国

en: minutes
ja: 分

en: Map
ja: 地図

en: Locations
ja: 場所

en: Email:
ja: Ｅメール:

en: Not set
ja: 未設定

en: Map Type
ja: マップタイプ
