Map module (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Cancel
jv: Batal

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Location
jv: Lokasi

en: Advanced
jv: Mahir

en: General
jv: Umum

en: Brazil
jv: Brasil

en: Japan
jv: Jepang

en: Germany
jv: Jerman

en: Canada
jv: Kanada

en: France
jv: Perancis

en: Italy
jv: Italia

en: Mexico
jv: Méksiko

en: South Africa
jv: Afrika Selatan

en: Spain
jv: Spanyol

en: Switzerland
jv: Swiss

en: United Kingdom
jv: Inggris

en: United States
jv: Amerika Serikat
