Map module (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: System
ka: სისტემა

en: General
ka: ზოგადი

en: Brazil
ka: ბრაზილია

en: Japan
ka: იაპონია

en: Germany
ka: გერმანია

en: Australia
ka: ავსტრალია

en: Canada
ka: კანადა

en: China
ka: ჩინეთი

en: France
ka: საფრანგეთი

en: India
ka: ინდოეთი

en: Italy
ka: იტალია

en: Mexico
ka: მექსიკა

en: Russia
ka: რუსეთი

en: South Africa
ka: სამხრეთი აფრიკა

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: Switzerland
ka: შვეიცარია

en: United Kingdom
ka: გაერთიანებული სამეფო

en: United States
ka: შეერთებული შტატები
