Map module (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Location
kk: Орналасуы

en: System
kk: Системасы

en: General
kk: Басты

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка
