Map module (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Email
lt: El. paštas

en: Location
lt: Vieta

en: Advanced
lt: Papildomai

en: System
lt: Sistema

en: General
lt: Bendras

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Japan
lt: Japonija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Australia
lt: Australija

en: Canada
lt: Kanada

en: China
lt: Kinija

en: France
lt: Prancūzija

en: India
lt: Indija

en: Italy
lt: Italija

en: Mexico
lt: Meksika

en: Russia
lt: Rusija

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: Spain
lt: Ispanija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: minutes
lt: minutės

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Email:
lt: El. paštas:
