Map module (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Email
lv: E-pasts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: System
lv: Sistēma

en: General
lv: Galvenie

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Japan
lv: Japāna

en: Germany
lv: Vācija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Canada
lv: Kanāda

en: China
lv: Ķīna

en: France
lv: Francija

en: India
lv: Indija

en: Italy
lv: Itālija

en: Mexico
lv: Meksika

en: Russia
lv: Krievija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrikas Republika

en: Spain
lv: Spānija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: minutes
lv: minūtes

en: Map
lv: Karte

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Not set
lv: Nav iestatīts
