Map module (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Email
mn: Имэйл

en: Location
mn: Байрлал

en: System
mn: Систем

en: Brazil
mn: Бразил

en: France
mn: Франц улс
