Map module (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Cancel
mr: रद्द

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Email
mr: ईमेल

en: Location
mr: स्थळ

en: General
mr: साधारण

en: Brazil
mr: ब्राझील

en: Japan
mr: जपान
