Map module (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Cancel
ms: Batal

en: General settings
ms: Seting umum

en: Email
ms: E-mel

en: Location
ms: Lokasi

en: System
ms: Sistem

en: General
ms: Umum

en: Buy now
ms: Beli sekarang

en: Email:
ms: E-mel:
