Map module (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: System
my: စနစ်

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Email:
my: အီးမေးလ် -
