Map module (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Email
ne: ईमेल

en: Location
ne: स्थान

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: System
ne: प्रणाली

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्
