Map module (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Location
nn: Stad

en: minutes
nn: minutt

en: Airport
nn: Flyplass
