Map module (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Cancel
oc: Anullar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Location
oc: Emplaçament

en: Advanced
oc: Avançat

en: System
oc: Sistèma

en: Brazil
oc: Brasil

en: Japan
oc: Japon

en: Google Maps API Key
oc: Clau de la Google Maps API

en: Germany
oc: Alemanha

en: Australia
oc: Austràlia

en: Canada
oc: Canadà

en: France
oc: França

en: India
oc: Índia

en: Italy
oc: Itàlia

en: Mexico
oc: Mexic

en: South Africa
oc: Africa del Sud

en: Spain
oc: Espanha

en: Switzerland
oc: Soïssa

en: United Kingdom
oc: Reialme Unit

en: United States
oc: Estats Units d'America

en: Share
oc: Partejar

en: minutes
oc: minutas

en: Map type
oc: Tipe de mapa

en: Map settings
oc: Paramètres de la mapa

en: Email:
oc: Corrièr electronic :
