Map module (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Cancel
pl: Anuluj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Location
pl: Położenie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: General
pl: Ogólne

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Japan
pl: Japonia

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Germany
pl: Niemcy

en: Canada
pl: Kanada

en: China
pl: Chiny

en: France
pl: Francja

en: India
pl: Indie

en: Italy
pl: Włochy

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Russia
pl: Rosja

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Share
pl: Udostępnij

en: minutes
pl: minuty

en: Map
pl: Mapa

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Buy now
pl: Kup teraz

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: meters
pl: metry

en: Map settings
pl: Ustawienia mapy

en: Map configuration
pl: Ustawienia mapy

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Latitude:
pl: Szerokość:

en: Longitude:
pl: Długość:

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Our Location
pl: Nasza lokalizacja

en: Airport
pl: Lotnisko

en: Map Type
pl: Typ mapy

en: Address:
pl: Adres:

en: Driving
pl: Samochód

en: Walking
pl: Pieszo

en: Location information
pl: Informacje o lokalizacji

en: My Location
pl: Moja lokalizacja

en: Legend Position
pl: Pozycja legendy
