Map module (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Home
ps: کور

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: System
ps: سيستم

en: General
ps: ټوليز

en: Brazil
ps: برازيل

en: Japan
ps: جاپان

en: Australia
ps: استرالیا

en: Canada
ps: کاناډا

en: France
ps: فرانسه

en: India
ps: هندوستان

en: Italy
ps: اېټاليا

en: Mexico
ps: مکسيکو

en: Russia
ps: روسيه

en: South Africa
ps: سهيلي افريقا

en: Spain
ps: هسپانیا

en: Switzerland
ps: سويس

en: United Kingdom
ps: انګلستان

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات

en: Map
ps: نقشه
