Map module (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (39 entries)

en: Home
pt: Início

en: Cancel
pt: Cancelar

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Location
pt: Localização

en: Advanced
pt: Avançado

en: System
pt: Sistema

en: General
pt: Geral

en: Brazil
pt: Brasil

en: Japan
pt: Japão

en: Google Maps API Key
pt: Chave API Google Maps

en: Germany
pt: Alemanha

en: Australia
pt: Austrália

en: Canada
pt: Canadá

en: France
pt: França

en: India
pt: Índia

en: Italy
pt: Itália

en: Mexico
pt: México

en: Russia
pt: Rússia

en: South Africa
pt: África do Sul

en: Spain
pt: Espanha

en: Switzerland
pt: Suíça

en: United Kingdom
pt: Reino Unido

en: United States
pt: Estados Unidos

en: Share
pt: Compartilhe

en: minutes
pt: minutos

en: Map
pt: Mapa

en: Map type
pt: Tipo de mapa

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito

en: meters
pt: metros

en: Map settings
pt: Configurações do mapa

en: Map configuration
pt: Configuração do mapa

en: Locations
pt: Localizações

en: Not set
pt: Não definido

en: Errors only
pt: Somente erros

en: Our Location
pt: Nossa localização
