Map module (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Cancel
ro: Anulare

en: General settings
ro: Setări generale

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Email
ro: email

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Location
ro: Locația

en: Advanced
ro: Avansat

en: System
ro: Sistem

en: Brazil
ro: Brazilia

en: Japan
ro: Japonia

en: Germany
ro: Germania

en: France
ro: Franța

en: Italy
ro: Italia

en: Mexico
ro: Mexic

en: Russia
ro: Rusia

en: South Africa
ro: Africa de Sud

en: Spain
ro: Spania

en: Switzerland
ro: Elveția

en: United Kingdom
ro: Regatul Unit al Marii Britanii

en: United States
ro: Statele Unite

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Map
ro: Hartă

en: Not set
ro: Nu este setat
