Map module (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (50 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Cancel
ru: Отмена

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Location
ru: Место

en: Advanced
ru: Расширенные

en: System
ru: Система

en: General
ru: Общий

en: Brazil
ru: Бразилия

en: Japan
ru: Япония

en: Google Maps API Key
ru: Ключ от Google Maps API

en: Germany
ru: Германия

en: Australia
ru: Австралия

en: Canada
ru: Канада

en: China
ru: Китай

en: France
ru: Франция

en: India
ru: Индия

en: Italy
ru: Италия

en: Mexico
ru: Мексика

en: Russia
ru: Россия

en: South Africa
ru: Южная Африка

en: Spain
ru: Испания

en: Switzerland
ru: Швейцария

en: United Kingdom
ru: Великобритания

en: United States
ru: Соединённые Штаты Америки

en: Share
ru: Поделиться

en: minutes
ru: минут

en: Map
ru: Карта

en: Map type
ru: Тип карты

en: Accommodation
ru: Приют

en: Default zoom level
ru: Масштаб по умолчанию

en: Buy now
ru: Купить сейчас

en: Google Maps
ru: Карты Google

en: Using
ru: С помощью

en: meters
ru: метров

en: Map settings
ru: Установки карты

en: Map configuration
ru: Конфигурация карты

en: Marker settings
ru: Настройки маркеров

en: Maximum zoom level
ru: Максимальное увеличение

en: Locations
ru: Места

en: Latitude:
ru: Широта:

en: Longitude:
ru: Долгота:

en: Not set
ru: Не установлено

en: Debug Settings
ru: Настройки отладки

en: Warnings and errors
ru: Предупреждения и ошибки

en: Airport
ru: Аэропорт

en: Parking
ru: Парковка

en: Phone:
ru: Телефон:

en: Maximum Zoom Level
ru: Максимальный уровень масштабирования
