Map module (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Email
sk: E-mail

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: System
sk: Systém

en: General
sk: Všeobecné

en: Brazil
sk: Brazília

en: Japan
sk: Japonsko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Australia
sk: Austrália

en: Canada
sk: Kanada

en: China
sk: Čína

en: France
sk: Francúzsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Russia
sk: Rusko

en: South Africa
sk: JAR

en: Spain
sk: Španielsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Share
sk: Zdieľanie

en: minutes
sk: minúty

en: Map
sk: Mapa

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: meters
sk: m

en: Errors only
sk: Len chyby
