Map module (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Cancel
sq: Anulo

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Location
sq: Vendodhja

en: System
sq: Sistemi
