Map module (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Cancel
sv: Avbryt

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Email
sv: E-post

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Location
sv: Plats

en: Advanced
sv: Utökad

en: General
sv: Allmän

en: Brazil
sv: Brasilien

en: Google Maps API Key
sv: Nyckel för Google Maps API

en: Germany
sv: Tyskland

en: Australia
sv: Australien

en: Canada
sv: Kanada

en: China
sv: Kina

en: France
sv: Frankrike

en: India
sv: Indien

en: Italy
sv: Italien

en: Mexico
sv: Mexiko

en: Russia
sv: Ryssland

en: South Africa
sv: Sydafrika

en: Spain
sv: Spanien

en: Switzerland
sv: Schweiz

en: United Kingdom
sv: Storbritannien

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: minutes
sv: minuter

en: Map
sv: Karta

en: Map type
sv: Typ av karta

en: meters
sv: meter

en: Map settings
sv: Kartinställningar

en: Locations
sv: Platser

en: Email:
sv: E-post:

en: Not set
sv: Ej inställd
