Map module (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Location
ta: இடம்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: General
ta: பொது

en: Brazil
ta: பிரேசில்

en: Japan
ta: ஜப்பான்

en: Germany
ta: ஜெர்மனி

en: Australia
ta: ஆஸ்திரேலியா

en: Canada
ta: கனடா

en: China
ta: சைனா

en: France
ta: ப்ரான்ஸ்

en: India
ta: இந்தியா

en: Italy
ta: இத்தாலி

en: Mexico
ta: மெக்சிகோ

en: Russia
ta: ரஷ்யா

en: South Africa
ta: தென் ஆப்பிரிக்கா

en: Spain
ta: ஸ்பெயின்

en: Switzerland
ta: சுவிச்சர்லாந்

en: United Kingdom
ta: ஐக்கிய இராச்சியம்

en: United States
ta: அமெரிக்க ஐக்கிய நாடுகள்

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Email:
ta: மின்னஞ்சல்:
