Map module (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Email
th: อีเมล

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: System
th: ระบบ

en: General
th: ทั่วไป

en: Map
th: แผนที่

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า
