Map module (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Cancel
tr: İptal

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Email
tr: E-posta

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Location
tr: Konum

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: System
tr: Sistem

en: General
tr: Genel

en: Brazil
tr: Brezilya

en: Japan
tr: Japonya

en: Google Maps API Key
tr: Google Haritalar (Google Maps) API anahtarı

en: Germany
tr: Almanya

en: Australia
tr: Avustralya

en: Canada
tr: Kanada

en: China
tr: Çin

en: France
tr: Fransa

en: India
tr: Hindistan

en: Italy
tr: İtalya

en: Mexico
tr: Meksika

en: Russia
tr: Rusya

en: South Africa
tr: Güney Afrika

en: Spain
tr: İspanya

en: Switzerland
tr: İsviçre

en: United Kingdom
tr: Birleşik Krallık

en: United States
tr: Amerika Birleşik Devletleri

en: Share
tr: Paylaş

en: minutes
tr: dakika

en: Map
tr: Harita

en: Google Maps
tr: Google Haritalar

en: Locations
tr: Konumlar

en: Email:
tr: E-posta:

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Our Location
tr: Konumumuz
