Map module (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Location
ug: ئورنى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: System
ug: سېستىما

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: Japan
ug: ياپون

en: Canada
ug: كانادا

en: China
ug: جوڭگو
