Map module (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Cancel
uk: Скасувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Location
uk: Місце розташування

en: Advanced
uk: Розширені

en: System
uk: Система

en: General
uk: Загальне

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Japan
uk: Японія

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: Germany
uk: Німеччина

en: Australia
uk: Австралія

en: Canada
uk: Канада

en: China
uk: Китай

en: France
uk: Франція

en: India
uk: Індія

en: Italy
uk: Італія

en: Mexico
uk: Мексика

en: Russia
uk: Московія

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: Spain
uk: Іспанія

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: Share
uk: Спільні файли

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Map
uk: Мапа

en: Map type
uk: Тип карти

en: Google Maps
uk: Карти Google

en: SMS
uk: СМС

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: meters
uk: метрів

en: Map settings
uk: Налаштування карти

en: Marker settings
uk: Настроювання маркерів

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Latitude:
uk: Широта:

en: Longitude:
uk: Довгота:

en: Not set
uk: Не встан.

en: Business Address
uk: Робоча адреса

en: Shopping
uk: Покупки

en: Our Location
uk: Наше місце розташування

en: Debug Settings
uk: Установки зневаджування

en: Warnings and errors
uk: Попередження й помилки

en: Airport
uk: Аеропорт

en: Map Type
uk: Тип карти

en: Address:
uk: Адреса:

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Location information
uk: Інформація про місце розташування

en: Accuracy:
uk: Точність:
