Map module (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Location
vi: Vị trí

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: System
vi: Hệ thống

en: General
vi: Tổng quát

en: Germany
vi: Đức

en: Spain
vi: Tây Ban Nha

en: minutes
vi: phút

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Locations
vi: Địa điểm

en: Latitude:
vi: Vĩ độ:

en: Longitude:
vi: Kinh độ:

en: Shopping
vi: Mua sắm

en: Address:
vi: Địa chỉ:
