Map (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Location
eo: Loko

en: System
eo: Sistemo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Germany
eo: Germanujo

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono
