Map (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (35 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: View
fa: مشاهده

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Layout
fa: آرایش

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Location
fa: مکان

en: System
fa: سیستم

en: Basic Information
fa: اطلاعات پایه

en: Address
fa: نشانی

en: Japan
fa: ژاپن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Germany
fa: آلمان

en: Australia
fa: استرالیا

en: Canada
fa: کانادا

en: China
fa: چین

en: France
fa: فرانسه

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: United Kingdom
fa: بریتانیا

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: minutes
fa: دقیقه

en: Map
fa: نقشه

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Address format
fa: قالب آدرس

en: Email:
fa: پست الکترونیک:

en: Contact Information
fa: اطلاعات تماس

en: Payment Methods
fa: روش‌های پرداخت
