Map (1.0.0-beta2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ
