Map (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Email
lt: El. paštas

en: Location
lt: Vieta

en: System
lt: Sistema

en: Address
lt: Adresas

en: Japan
lt: Japonija

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Germany
lt: Vokietija

en: Australia
lt: Australija

en: Canada
lt: Kanada

en: China
lt: Kinija

en: France
lt: Prancūzija

en: Italy
lt: Italija

en: Spain
lt: Ispanija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: minutes
lt: minutės

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Address format
lt: Adreso formatas

en: Tips
lt: Patarimai

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Legend
lt: Legenda

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija
