Map (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Japan
ml: ജപ്പാന്‍

en: Germany
ml: ജര്‍മ്മനി

en: Australia
ml: ഓസ്ട്രേലിയ

en: Canada
ml: കാനഡ

en: France
ml: ഫ്രാന്‍സ്‌

en: Italy
ml: ഇറ്റലി

en: Switzerland
ml: സ്വിറ്റ്സര്‍ലന്‍ഡ്
